SPOSOBY KONTAKTU

1Telefonicznie: 665-645-500
2  63-600 Kępno; ul. Kościelna 3
3Zadzwoń a podjedziemy do Ciebie

Poza godzinami pracy zawsze możesz zostawić wiadomość e-mail: biuro@lukmar.eu lub lukaszmaryniak@gmail.com

GODZINY KONTAKTU

Pon-Pt  9:00 - 20:00
Sob  9:00 - 13:00

Niedziela, odpoczywamy :) !

CREATE ACCOUNT

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Agencja reklamy Kępno

Najczęściej zadawane pytania

Zachęcam do zapoznania się z najczęściej zadawanymi pytaniami tak zwanym FAQ, w miarę czasu będziemy dodawać kolejne pytania i odpowiedzi które mam nadzieję pomogą wyjaśnić na szybko pewne wątpliwości. W razie niedomówień czy dalszych niejasności gorąco zachęcam do kontaktu.

 

GRAFIKA:

Nie trzeba choć można, jeżeli nie posiadacie państwo swojego projektu to wykonamy go dla Was z ściśle określonymi parametrami, bądź zupełnie na nowo. 
Ceny są ustalane indywidualnie, nie utrzymujemy na sztywno cennika usług, bardzo dużo zależy od wielkości zlecenia oraz dalszej współpracy. Jeżeli są to zlecenia długoterminowe w ten czas realizujemy je po korzystnej cenie. Im więcej i częściej tym taniej. Dlatego też np. wykonanie jednego zdjęcia może kosztować w granicach 50-80 zł netto a przy większej sesji kilkunastu brył z drobną obróbką zaproponujemy 10-20% rabatu. Możliwe są również prace kompleksowe np. przy wykonaniu katalogu, łącznie z fotografią produktów, składem katalogu, grafiką na strony oraz wydrukiem, wtedy prace związane z zdjęciami itd. zostają policzone w najkorzystniejszej cenie i liczone są za całość.
Robimy wszystko aby nie doszło do takiej sytuacji :) Projekt jest omawiany przed samą realizacją w późniejszych fazach klient ma prawo do poprawek i wglądu w trwające prace. Na samym końcu oczywiście wymagane jest zatwierdzenie projektu przez klienta i ewentualne wprowadzenie poprawek tak aby się podobało :) Jednak końcowa opłata jest pobierana dopiero po akceptacji projektu przez klienta.
Wszystko zależy od kilku czynników, między innymi od obciążenia pracą w danej chwili, oraz formy projektu. Jednak czas wykonania ustalamy dopiero po zapoznaniu się z projektem.
Tak. Jeżeli jesteśmy wstanie nie przespać paru godzin więcej jest możliwość wykonania ekspresowej usługi. Jednak wiąże się to z dodatkową opłatą :)

USŁUGI INTERNETOWE (aukcje eBay, Allegro, strony, sklepy internetowe):

Cena zależy od wielu czynników jednak stworzyliśmy cennik biorąc pod uwagę potrzeby klientów. Jest on dostępny tutaj
Tak jak w przypadku sklepu internetowego aby dokładnie wycenić wykonanie strony, musimy znać więcej szczegółów dotyczących samej strony, co na niej ma być, ile stron, jakie funkcjonalności ma mieć strona itd. Jeżeli chcesz w tani sposób zaistnieć w internecie to posiadamy bardzo fajną PROMOCYJNĄ ofertę dotyczącą "wizytówek internetowych" jest to prosta strona z kilkoma podstronami typu strona główna, kontakt, o firmie i wykonanie takiej strony z bardzo prostą grafiką zaczynają się już od kwoty 500 zł netto.
W przypadku zakładania stron i sklepów internetowych potrzebny jest serwer www oraz domena, możemy wykorzystać posiadane przez państwa zasoby, jednak jeżeli nie posiadacie ich państwo w ten czas nasza firma zajmie się wyszukaniem odpowiedniego dostawcy oraz wykupieniem serwera oraz odpowiedniej domeny względem całego projektu
Tak. Sam koszt wykonania strony internetowej jest kosztem kodowania i instalacji na serwerze, jednak jeżeli klient nie posiada swojej domeny oraz serwera w ten czas zachodzi potrzeba wykupienia ich, są to jednak nieznaczne koszty rzędu 80-200 zł rocznie czyli około 8 zł na miesiąc :) Są to koszty które pobiera zewnętrzna firma na utrzymanie serwera oraz domeny 
Jest to adres www który po wpisaniu w wyszukiwarkę prowadzi do Waszej strony internetowej, tak jak każdy dom posiada swój adres w postaci kodu pocztowego, ulicy i numeru domu, tak każda strona internetowa posiada swoją domenę dla przykładu domena naszej firmy to www.aranzacjemebli.pl Trzeba pamiętać że wybór domeny jest bardzo ważnym momentem gdyż od jej charakteru będzie zależeć to czy klient zapamięta ją i powróci do nas czy też szybko umknie mu z głowy i już nas więcej nie odnajdzie.

POZOSTAŁE:

Tak ! Jesteśmy w pełni legalną firmą odprowadzającą podatki, mamy możliwość wystawienia faktur VAT. Działamy tylko i wyłącznie na oprogramowaniu komercyjnym i legalnym.
Tak ! Bierzemy w pełni odpowiedzialność za prace które wykonujemy jak i jakościowo tak i prawnie. W reklamie bardzo ważne jest aby NIE ROBIĆ plagiatu dlatego do wszelkich reklam wykorzystujemy tylko i wyłącznie własnych grafik bądź legalnie zakupionych w bankach zdjęć, NIE korzystamy z cudzych prac nielegalnie bez zgody autora co mogłoby w przyszłości skutkować nawet roszczeniami autora w sądzie. Dlatego nasze prace są całkowicie legalne i bezpieczne i bierzemy za to pełną odpowiedzialność !

 

Powyższa informacja co do kwot ma charakter informacyjny i nie stanowi oferty handlowej w rozumieniu art.66 §1 kodeksu cywilnego oraz innych właściwych przepisów prawnych.

 

 

Jeżeli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie skontaktuj się z nami a postaram się odpowiedzieć na wszystkie pytania

 

 

TOP